Nikol, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BWCPG8789H1Z5
Call 08047676538 94% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Working Area | 600 x 400 mm |
| Type of Machine | Non Metal Laser Cutting Machine |
| Cutting Material | Mild Steel |
| Brand | Focus |
| Voltage | 240 V |
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 60 Hz |
| Phase | Single Phase |
View Complete details