Nikol, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BWCPG8789H1Z5
Call 08047676538 94% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Marking Speed | 6000 mm/s |
| Laser Type | CO2 |
| Usage/Application | Laser Marking |
| Offering Laser | Hdpe Pipes |
| Automation Grade | Automatic |
| Power | 1 HP |
| Voltage | 360 V |
| Frequency | 60 Hz |
View Complete details