Nikol, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BWCPG8789H1Z5
Call 08047676538 94% Response Rate
Send Enquiry
| Working Area | 1300mm*900 mm |
| Laser Power | 1000 W |
| Max Cutting Thickness | 50 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Depth | upto 0.5mm |
| Marking Area | 110mm*110mm |
View Complete details
| Working Area | 1300mm*900 mm |
| Laser Power | 2000 W |
| Max Cutting Thickness | 90 mm |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage | 220V |
| Type of Machine | Laser Metal Cutting Machine |
View Complete details