Nikol, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BWCPG8789H1Z5
Call 08047676538 94% Response Rate
Send Enquiry
| Power | 90W |
| Material | Glass |
| Packaging Type | Box |
| Voltage | 220v |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
| Rated power | 150 W |
| Material | Fibre |
| Usage/Application | Laser Machine |
| Model Name/Number | F 4 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 Piece
| Power | 150 W |
| Material | Fibre |
| Usage/Application | Laser Machine |
| Model Name/Number | F 4 |
| Voltage | 240 V |
| Brand | Focus |
View Complete details
| Power | 90W |
| Type | Fully Automatic |
| Material | Glass |
| Packaging Type | Box |
| Voltage | 220V |
| Brand | EFR |
View Complete details