Nikol, Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24BWCPG8789H1Z5
Call 08047676538 94% Response Rate
Send Enquiry
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Speed | 7000 mm/s |
| Cooling Mode | Water cooling |
| Laser Power | 100W |
| Marking Area | 300x300 mm |
| Voltage | 220 V |
View Complete details
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Depth | Depends on material |
| Marking Area | 300x300 mm |
| Laser Type | CO2 |
| Power | 100W |
| Marking Speed | 7000 mm/s |
| Marking Speed Capacity | 10000mm/s |
View Complete details
| Automation Grade | Automatic |
| Laser Type | CO2 |
| Shape | Rectangle |
| Colour | Grey |
| Marking Speed Capacity | 6000 mm/s |
| Marking Speed | 7000 mm/s |
View Complete details
| Automation Grade | Automatic |
| Marking Speed | 8000 mm/s |
| Marking Depth | upto 0.5mm |
| Usage/Application | Marking And Engraving on non metal |
| Power | Electric |
| Voltage | 220V |
View Complete details